- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Vidos
- Príslušenstvo k automatike
- 4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA PL22 VIDOS
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA PL22 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA PL22 VIDOSSkladom10,11 EUR8,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát; Rozsah frekvencie: 433.92 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: ≤ 150 m ;
| Napájanie: | Typ batérie CR2032 - 3 V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433.92 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | ≤ 150 m |
| Funkcia kľúčenky: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 64 x 39 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




