Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

  1. Úvod
  2. Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás

  • Cenová dostupnosť tovarov

Hlavnou výhodou nášho internetového obchodu www.kamerovy-set.sk je najnižšia cena a dostupnosť kamerovej a zabezpečovacej  techniky na Slovensku. Na našej webovej stránke www.kamerovy-set.sk nájdete rôzne možnosti ako si zabezpečiť svoj domov alebo majetok. S našimi výrobkami máte možnosť sledovať všetko online z ktoréhokoľvek miesta na svete alebo si všetko nahrávať a v prípade potreby si záznam pozrieť alebo ho použiť pre prípdné právne úkony. Niektorý tovar nezoženiete nikde inde len u nás. Všetok nami predávaný tovar je nový, nepoužívaný. Vieme Vám poskytnúť najlepšiu kvalitu v rámci danej oblasti. Našim cieľom je aby každý zákazník, ktorý sa na nás obráti bol spokojný.

  • Komfort nakupovania:

Tovar si môžete v pokoji prezrieť na našej stránke v pohodlí Vášho domova. V ktorýkoľvek čas sa rozhodnete, vtedy nakupujete a v prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii, buď prostredníctvom emailu: info@kamerovy-set.sk alebo na telefónnom čísle 0944523003

Dovoz Vašej objednávky realizujeme poštou do 7 pracovných dní. U nás vám neúčtujeme balné .

  • Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí do 14 dní: Ak sa Vám tovar po doručení nepáči, alebo s ním nie ste spokojný, môžete ho nepoužívaný a zabalený v pôvodnom obale vrátiť späť na našu adresu bez bližšieho udania dôvodu. Po obdržaní Vami vráteného tovaru Vám Vaše peniaze bezodkladne pošleme na Váš účet.

  • Záruka 2 roky na predávaný tovar:

Zabezpečujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácií  a záručných opráv. Na nami predávané produkty sa vzťahuje záruka 2 roky. 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk