| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | - AHD / HD-TVI :
5 Mpx - 2592 x 1944 px ,
- AHD / HD-TVI / HD-CVI :
8M-N - 1920 x 2160 px, 5M-N - 1296 x 1944 px, 3.7 Mpx - 2560 x 1440 px, 4M-N - 1280 x 1440 px, 3 Mpx - 2048 x 1536 px, 3M-N - 1024 x 1536 px, 1080p - 1920 x 1080 px, 1080N - 960 x 1080 px, 720p - 1280 x 720 px ,
- CVBS :
960H - 960 x 480 px,
- IP :
max. 5 Mpx - 2592 x 1944 px
|
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 5 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8M-N @ 1 ... 8 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 6 políčok/s 5M-N @ 1 ... 10 políčok/s 3.7 Mpx @ 1 ... 8 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 9 políčok/s 3M-N @ 1 ... 18 políčok/s 1080p @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | - 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS + 2 x IP
- 2 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS + 7 x IP
- 16 x IP
Všetky režimy umožňujú ľubovoľné spájanie kamier AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávok. Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 4 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-T |
| Sieťové funkcie: | - Program klienta (iVMS320): Náhľad naživo, prehrávanie a archivovanie nahrávok
- IE prehliadač: náhľad naživo, prehrávanie a archivovanie nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéru
|
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 6000 alebo prístup cez cloud
|
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (older version: admin / 12345) |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80, 5000, 6000 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Ovládanie PTZ: | RS-485 - Pelco-D, Pelco-P |
| Detekcia pohybu: |  |
| Inteligentná analýza obrazu: |  |
| Hlavné vlastnosti: | - Detekcia človeka
- Zóny súkromia
- D-ZOOM - digitálny zoom
- Upozorňovanie PUSH
- Upozorňovanie e-mail
|
| Obsluha myšou: |  |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: |  |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 260 x 243 x 46 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Certifikát NDAA: |  |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |