| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL, TCP/IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 4 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| Počet úrovní kompresie: | 6 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | - AHD / HD-CVI / HD-TVI : 2560 x 1440, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 1280 x 720
- AHD-L / PAL : 928 x 576
- IP : max. 2592 x 1944
|
| Maximálny celkový počet snímkov za sekundu: | - AHD / HD-CVI / HD-TVI :
60 políčok/s @ 2560 x 1440 72 políčok/s @ 2048 x 1536 100 políčok/s @ 1920 x 1080 px, 100 políčok/s @ 1280 x 720 px, - AHD / PAL :
100 políčok/s @ 928 x 576 px, - IP :
100 políčok/s @ 2592 x 1944 px
|
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 1 ... 15 políčok/s @ 2560 x 1440 px 1 ... 18 políčok/s @ 2048 x 1536 px 1 ... 25 políčok/s @ 1920 x 1080 px 1 ... 25 políčok/s @ 1280 x 720 px 1 ... 25 políčok/s @ 928 x 576 px k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | - 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI
- 2 x AHD / HD-CVI / HD-TVI + 2 x IP max. 5 Mpx
- 8 x IP @ 1080p + 8 x IP @ 1280 x 960
- 4 x IP max. 5 Mpx
Všetky režimy umožňujú ľubovoľné spájanie kamier AHD-H, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x max. 10 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) / (.h264) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 4 kamier |
| Sieťové funkcie: | Program sieťového klienta alebo IE: prehrávanie, nastavenie zapisovača, sťahovanie súborov, prehliadanie nahrávok |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 34567 alebo prístup cez cloud
- Android: Aplikácia zadarmo XMEye
- iOS (iPhone): Aplikácia zadarmo XMEye
|
| Multi-činnosť: | Triplex |
| Vstupy/výstupy alarmov: |  |
| Ovládanie PTZ: | RS-485 - PELCO-D/P a iné |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 16 x 12 pól detekcie |
| Obsluha myšou: |  |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: |  |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| Rozmery: | 256 x 247 x 44 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, bieloruština, čeština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, polština, portugalčina, ruština, rumunština, slovensky, Švédsky, turečtina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Záruka: | 2 roky |