- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-107 UNI-T
AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-107 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-107 UNI-TSkladom42,56 EUR/ ks34,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
POPIS
UT-107 je automobilový digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, frekvencie vybavený doplňujúcimi funkciami užitočnými pri diagnostike auta.
Dalšie ine možnosti najdete tu:
https://kamerovy-system.sk/799-univerzalne-merace
ŠPECIFIKÁCIA
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.5% + 2) @ 0.1 mV , 2 V ± (0.5% + 2) @ 1 mV , 20 V ± (0.5% + 2) @ 10 mV , 200 V ± (0.5% + 2) @ 100 mV , 1000 V ± (0.8% + 2) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 200 V ± (0.8% + 5) @ 0.1 V , 750 V ± (0.8% + 5) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 mA ± (0.8% + 5) @ 0.1 mA , 10 A ± (1.2% + 5) @ 10 mA |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (0.8% + 5) (nie je súčasťou balenia) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 5) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (0.8% + 5) @ 10 Ω , 200 kΩ ± (0.8% + 5) @ 100 Ω , 2 MΩ ± (0.8% + 5) @ 1 kΩ , 20 MΩ ± (1.5% + 5) @ 10 kΩ |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 2 kHz ± (2% + 5) @ 1 Hz |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | 1 % ... 90 % @ 0.1 % |
| Meranie teploty: | -40 ... 0 °C ± (3% + 9) @ 1 °C , 1 ... 400 °C ± (1% + 7) @ 1 °C , 401 ... 1000 °C ± (2% + 10) @ 1 °C |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6LR61 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 179 x 87 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |





Tovar zaradený v kategóriách







