- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- KAMEROVE SETY
- 16-Kamerové sety
- Kamerovy system tube IP 3 MPx POE 16kanalovy
Kamerovy system tube IP 3 MPx POE 16kanalovy
- Novinka
- Akcia
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
Kamerovy system tube IP 3 MPx POE 16kanalovySkladom1 597,77 EUR/ ks1 299,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompletné špecifikácie
Digitálny zapisovač APTI-N1611H-M5 je profesionálne zariadenie používané v monitorovacích sústavách. Registrácia prebieha v štandarde kompresie H.265 / H.264, ktorý umožňuje získanie najlepšej kvality obrazu pri využití minimálnej priepustnosti siete a diskovej kapacity. Menu bolo navrhnuté spôsobom uľahčujúcim každému, i začínajúcemu, užívateľovi navigáciu a zavádzanie zmien v nastavení zapisovača.
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 5 Mpx - 2592 x 1944 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 16 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | ![]() |
| Audio výstupy: | 1 ks. Zásuvka Jack 3.5 mm |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, HTTP, UPnP, DNS, NTP, SMTP, DHCP, FTP, DDNS, RTSP, RTCP, P2P, ONVIF 2.8 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov. Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie nahrávky. Kanály prehrávané zároveň :
|
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 60 Mb/s |
| Sieťové funkcie: | Program klienta a prehliadača IE: náhľad live, prehrávanie a archivácia nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéra |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 6000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80, 5000, 6000 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Rozmery: | 260 x 220 x 45 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Vďaka spoľahlivosti a zaisteniu vysokej kvality prenosu predstavuje 9 portový prepínač PoE APTI-POE0801-120W ideálne riešenie pre použitie v inštaláciách CCTV IP.
Pozor! Po prepnutí tlačidla Extend na zapnuté dosahuje vzdialenosť PoE maximálne do 250 m, ale priepustnosť klesá z 100 Mbps na 10 Mbps.
| Štandardy: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3az |
| Porty LAN: | 9 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: |
|
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k - Automatická aktualizácia tabuľky MAC adries |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 220 x 143 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
ŠPECIFIKÁCIA KABEL
| Kábel: | UTP kat. 5e : RJ-45 Konektor / RJ-45 Konektor |
| Farba: | Šedý |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Hmotnosť: | 0.370 kg |
| Záruka: | 2 roky |













Tovar zaradený v kategóriách







