- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14
ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14Skladom138,74 EUR112,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Adaptér OM-14 zaisťuje napájanie až pre 14 prevodníkov médií umiestnených v skrini Rack 19"; Prístroj je vybavený dvojitým systémom napájania (redundantné napájanie), s oddeleným systémom chladenia;
| Počet slotov: | 14 |
| Adaptér: | 2 ks. 86 ... 265 V AC / 1.8 A - Redundantné napájanie |
| Výstup napájania: | 5 V DC / 12 A |
| Vybrané vlastnosti: | Chladiaca sústava s ventilátorom |
| Typ puzdra: | 2 U Rack 19" |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 4.77 kg |
| Rozmery: | 425 x 230 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





