- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Unifóny
- ANALÓGOVÝ UNIFÓN INS-UA720M-G2 ACO
ANALÓGOVÝ UNIFÓN INS-UA720M-G2 ACO
- Kompletné špecifikácie
ANALÓGOVÝ UNIFÓN INS-UA720M-G2 ACOSkladom26,00 EUR21,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: ACO CDNA ; Druh inštalácie: Systém domáceho telefónu 4, 5, 6žilový ; Zostava: Naomietkový ; Kryt: Plast ; Farba: Biela ;
| Kompatibilita: | ACO CDNA |
| Druh inštalácie: | Systém domáceho telefónu 4, 5, 6žilový |
| Zostava: | Naomietkový |
| Vstupy: | skrutkové konektory |
| Výstup: | 1 x NO - ovládanie funkčným tlačidlom F2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.265 kg |
| Rozmery: | 200 x 81 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




