- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Univerzálne merače
- AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-105+ UNI-T
AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-105+ UNI-T
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ UNIVERZÁLNY MERAČ UT-105+ UNI-TSkladom36,65 EUR29,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Meranie uhla zopnutia prerušovača DWELL, Meranie rýchlosti otáčania RPM x 10, ;
| Meranie napätia DC: | 400 mV ± (0.5% + 3) , 4 V ± (0.5% + 3) , 40 V ± (0.5% + 3) , 400 V ± (0.5% + 3) , 1000 V ± (0.5% + 3) |
| Meranie napätia AC: | 4 V ± (0.8% + 3) , 40 V ± (0.8% + 3) , 400 V ± (0.8% + 3) , 1000 V ± (0.8% + 3) |
| Meranie prúdu DC: | 4 mA ± (1% + 8) , 40 mA ± (1% + 8) , 400 mA ± (1% + 8) , 10 A ± (1% + 8) |
| Meranie AC prúdu: | 4 mA ± (0.8% + 8) , 40 mA ± (0.8% + 8) , 400 mA ± (0.8% + 8) , 10 mA ± (0.8% + 8) |
| Meranie odporu: | 400 Ω ± (0.8% + 3) , 4 kΩ ± (0.8% + 3) , 40 kΩ ± (0.8% + 3) , 400 kΩ ± (0.8% + 3) , 4 MΩ ± (0.8% + 3) , 40 MΩ ± (0.8% + 3) |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 10 Hz ... 10 MHz ± (0.1% + 5) |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | ![]() |
| Meranie teploty: | -40 ... 1000 °C ± (1% + 8) |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2x batéria LR3 (AAA) - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 179 x 87 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






