- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB0924B-R/TJC Hikvision
BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB0924B-R/TJC Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA PRE UPS DS-UPSB0924B-R/TJC HikvisionSkladom615,23 EUR500,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DS-UPS01K24-R/TJS ; Menovité napätie: 24 V DC ; Akumulátor: 4 ks. - 12V/9Ah, VRLA ;
| Kompatibilita: | DS-UPS01K24-R/TJS |
| Menovité napätie: | 24 V DC |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.4 A |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 6 ... 8 hod |
| Akumulátor: | 4 ks. - 12V/9Ah, VRLA |
| Ochrany: | ![]() |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 17.4 kg |
| Rozmery: | 440 x 430 x 86.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314001581 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





