- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI-EX-50/WL 5.8 GHz Delta Multimedia
BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI-EX-50/WL 5.8 GHz Delta Multimedia
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI-EX-50/WL 5.8 GHz Delta MultimediaSkladom85,45 EUR69,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje bezdrôtový prenos signálov s vysokým rozlíšením do televízora vybaveného pripojením HDMI v pásme 5.8 GHz.; Podporované rozlíšenie HDMI: 1080p @ 60 Hz ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 50 m ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 1080p @ 60 Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 50 m @ 5.8 GHz (otvorený priestor) |
| Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A - Port USB-C - s pomocou priloženého kábla z USB portu zdroja alebo iného zariadenia |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 82 x 24 x 12 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Výrobca / Značka: | Delta Multimedia |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




