- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ATLO-CD21MF-RF ATLO
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ATLO-CD21MF-RF ATLO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ATLO-CD21MF-RF ATLOSkladom40,52 EUR32,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Oxid uhoľnatý (CO) ; Frekvenčné pásmo: 433 MHz ;
| Detekcia: | Oxid uhoľnatý (CO) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | |
| Batéria: | 1 x 3 V CR 17505 (zabudovaná) |
| Doba zálohy: | ~ 10 roky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 137 x 74 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





