- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-105
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-105
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-105Skladom1,60 EUR1,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Možnosť programovania sériového čísla (ID); Možnosť zápisu do internej pamäti: 330 bit ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný obvod T5577, Možnosť uložiť a upravovať dodatočné informácie ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 330 bit |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 85.5 x 54 x 0.8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






