- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Ukazovatele napätia a poradia fáz
- BEZKONTAKTNÁ SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-VOLT-DETECTOR/43798 WIHA
BEZKONTAKTNÁ SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-VOLT-DETECTOR/43798 WIHA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-VOLT-DETECTOR/43798 WIHASkladom32,92 EUR26,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah napätia AC: 90 V AC ... 1000 V AC ; Rozsah prevádzkovej frekvencie: 50 Hz / 60 Hz ; Vybrané vlastnosti: Zvuková signalizácia, Zabudovaný lampáš LED indikácia ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia ; Index of Protection: IP67 ;
| Rozsah napätia AC: | 90 V AC ... 1000 V AC |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 50 Hz / 60 Hz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Rozmery: | 155 x 31 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





