- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- DETEKTOR ZALIATIA VODOU WD-1000 YOTOGI
DETEKTOR ZALIATIA VODOU WD-1000 YOTOGI
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZALIATIA VODOU WD-1000 YOTOGISkladom26,08 EUR21,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor WD-1000 je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy; Poplachová signalizácia: Zvukový signál, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Voda |
| Environmentálna trieda: | II |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | Zvukový signál, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 1000 mA / 24 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 20 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 88 x 60 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | YOTOGI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





