- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-2600-B 2600 W Dynamo
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-2600-B 2600 W Dynamo
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-2600-B 2600 W DynamoSkladom414,23 EUR336,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 2600 W ; Maximálny výkon: 3000 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 3 ks. - jednofázové, ; Stabilizácia napätia AVR; 12V DC výstup; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 92 dB ;
| Menovitý výkon: | 2600 W |
| Maximálny výkon: | 3000 W |
| Výstupné napätie: | |
| Počet zásuviek: | |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia AVR: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Výkon motora: | 7 KS |
| Zdvihový objem motora: | 210 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 92 dB |
| Objem palivovej nádrže: | 15 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Farba: | Červená + Čierny |
| Hmotnosť: | 36.6 kg |
| Rozmery: | 565 x 430 x 430 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách





