- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH-3001R 2500 W Honda GX 200 FOGO
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH-3001R 2500 W Honda GX 200 FOGO
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH-3001R 2500 W Honda GX 200 FOGOSkladom956,16 EUR777,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 2500 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 2 ks. - jednofázové ; Stabilizácia napätia AVR; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 96 dB ;
| Menovitý výkon: | 2500 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 2 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia AVR: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Výkon motora: | 5.8 KS |
| Zdvihový objem motora: | 196 cm3 |
| Typ motora: | Honda GX 200 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 96 dB |
| Priemerná spotreba: | 1.4 l/h |
| Objem palivovej nádrže: | 3.1 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Hmotnosť: | 36.5 kg |
| Rozmery: | 580 x 395 x 405 mm |
| Výrobca / Značka: | FOGO |
| Záruka: | 3 roky - Podmienkou je vykonanie platenej ročnej servisnej – záručnej prehliadky v autorizovaných servisoch Honda alebo FOGO. V opačnom prípade 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách






