- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH7001R 5600 W Honda GX 390 FOGO
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH7001R 5600 W Honda GX 390 FOGO
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR FH7001R 5600 W Honda GX 390 FOGOSkladom1 599,36 EUR1 300,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 5600 W ; Maximálny výkon: 6200 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 1 ks. - jednofázové 32 A (max), 1 ks. - jednofázové 16 A (max) ; Stabilizácia napätia: AVR ; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 97 dB ; Objem palivovej nádrže: 6.1 l ;
| Menovitý výkon: | 5600 W |
| Maximálny výkon: | 6200 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | AVR |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 389 cm3 |
| Typ motora: | Honda GX 390 1valcový, 4taktný, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 97 dB |
| Priemerná spotreba: | 2.7 l/h |
| Objem palivovej nádrže: | 6.1 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Farba: | Biela + Červená + Čierny |
| Hmotnosť: | 69 kg |
| Rozmery: | 790 x 580 x 505 mm |
| Výrobca / Značka: | FOGO |
| Záruka: | 3 roky - Podmienkou je vykonanie platenej ročnej servisnej – záručnej prehliadky v autorizovaných servisoch Honda alebo FOGO. V opačnom prípade 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách






