- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Príslušenstvo k automatike
- FOTOBUNKA FT01 KOMPLET TXRX VIDOS
FOTOBUNKA FT01 KOMPLET TXRX VIDOS
- Kompletné špecifikácie
FOTOBUNKA FT01 KOMPLET TXRX VIDOSSkladom18,95 EUR15,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Fotobunky sú určené na spoluprácu so systémami automatiky vrát; Šírka lúča: ± 10 ° ; Prevádzkový dosah: 1 ... 20 m ; Rozsah frekvencie: 1.92 kHz ; Doba odozvy: 50 ms ; Napájanie: 10.5 ... 24 V DC / 0.5 A ; Počet výstupov relé: 1 ; Maximálne zaťaženie relé: max. 0.5 A / 30 V AC/DC ; Výstup: 1 x NO/NC ;
| Šírka lúča: | ± 10 ° |
| Prevádzkový dosah: | 1 ... 20 m |
| Rozsah frekvencie: | 1.92 kHz |
| Doba odozvy: | 50 ms |
| Napájanie: | 10.5 ... 24 V DC / 0.5 A |
| Spotreba prúdu: | |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Maximálne zaťaženie relé: | max. 0.5 A / 30 V AC/DC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 76 x 48 x 30 mm Vysielač / Prijímač |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





