- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Fotovoltaické panely
- FOTOVOLTAICKÝ PANEL MONO-220W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁME
FOTOVOLTAICKÝ PANEL MONO-220W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁME
- Kompletné špecifikácie
FOTOVOLTAICKÝ PANEL MONO-220W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁMENie je skladom103,02 EUR83,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálny výkon: 220 W ; Dĺžka káblov: 2 x 0.84 m ; Konštrukcia panelu: Tuhý v hliníkovom ráme ; Hmotnosť: 12.50 kg ;
| Maximálny výkon: | 220 W |
| Prúd pri maximálnom výkone (Imp): | 9.65 A |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmp): | 22.82 V |
| Skratový prúd (Isc): | 10.42 A |
| Napätie na otvorenom obvode (Voc): | 27.38 V |
| Dĺžka káblov: | 2 x 0.84 m |
| Konštrukcia panelu: | Tuhý v hliníkovom ráme |
| Hmotnosť: | 12.50 kg |
| Rozmery: | 1480 x 670 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




