- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Computer Components
- SATA SSDs
- HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5 " GOODRAM
HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5 " GOODRAM
- Kompletné špecifikácie
HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5 " GOODRAMSkladom37,53 EUR30,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita: 128 GB ; Rýchlosť ukladania: 460 MB/s ; Rýchlosť čítania: 550 MB/s ; Formát šírky: 2.5 " ;
| Kapacita: | 128 GB |
| Rozhranie: | SATA III 6.0 Gb/s (kompatibilný nadol) |
| Rýchlosť ukladania: | 460 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 550 MB/s |
| Formát šírky: | 2.5 " |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 70 x 7 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | GOODRAM |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





