- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Computer Components
- SATA SSDs
- HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5 " GOODRAM
HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5 " GOODRAM
- Kompletné špecifikácie
HDD PRE DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5 " GOODRAMSkladom79,20 EUR64,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita: 256 GB ; Rýchlosť ukladania: 480 MB/s ; Rýchlosť čítania: 550 MB/s ; Formát šírky: 2.5 " ;
| Kapacita: | 256 GB |
| Rozhranie: | SATA III 6.0 Gb/s (kompatibilný nadol) |
| Rýchlosť ukladania: | 480 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 550 MB/s |
| Formát šírky: | 2.5 " |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Technológia: | Pamäť 3D TLC NAND Flash |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 100 x 70 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | GOODRAM |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






