- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Príslušenstvo
- HEX HEAD SCREW SS-M8X20/KL-8.8
HEX HEAD SCREW SS-M8X20/KL-8.8
- Kompletné špecifikácie
HEX HEAD SCREW SS-M8X20/KL-8.8Skladom0,12 EUR0,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozmery: M8 ; Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Trieda odolnosti: 8.8 ; Dĺžka závitu: 20 mm ;
| Rozmery: | M8 |
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Trieda odolnosti: | 8.8 |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s DIN 933 |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Veľkosť kľúča: | 13 mm |
| Dĺžka závitu: | 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




