- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- INDIKÁTOR SIGNÁLU MIE-TV-SAT/CORAB TV-SAT CORAB
INDIKÁTOR SIGNÁLU MIE-TV-SAT/CORAB TV-SAT CORAB
- Kompletné špecifikácie
INDIKÁTOR SIGNÁLU MIE-TV-SAT/CORAB TV-SAT CORABSkladom6,75 EUR5,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 950 ... 2150 MHz ; Úroveň signálu: -40 ... -10 dBm ; Napájanie prijímačom: DC 13 V / 18 V ;
| Výstup a vstup: | Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 950 ... 2150 MHz |
| Úroveň signálu: | -40 ... -10 dBm |
| Napájanie prijímačom: | DC 13 V / 18 V |
| Podsvietenie indikácie merača: | ![]() |
| Zvuková signalizácia: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 112 x 62 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | CORAB |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





