- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-2010/IS-B 1800 W Dynamo
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-2010/IS-B 1800 W Dynamo
- Kompletné špecifikácie
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-2010/IS-B 1800 W DynamoSkladom839,19 EUR682,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 1800 W ; Maximálny výkon: 2000 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 1 ks. - jednofázové ; Zabudovaný voltmeter; Stabilizácia napätia: Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) ; Frequency measurement in Hz; Measuring the number of engine hours; 12V DC výstup; Spustenie motora: Ručné ; Ukazovateľ množstva paliva;
| Menovitý výkon: | 1800 W |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 1 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) |
| Frequency measurement in Hz: | ![]() |
| Measuring the number of engine hours: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 79.7 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | ≤ 75 dBA |
| Objem palivovej nádrže: | 4 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Žltý + Čierny |
| Hmotnosť: | 18.7 kg |
| Rozmery: | 520 x 290 x 460 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





