- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-3020/IS-PRO 3000 W Dynamo
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-3020/IS-PRO 3000 W Dynamo
- Kompletné špecifikácie
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-3020/IS-PRO 3000 W DynamoSkladom1 131,40 EUR919,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 3000 W ; Maximálny výkon: 3200 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 2 ks. - jednofázové ; Zabudovaný voltmeter; Stabilizácia napätia: Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) ; 12V DC výstup; Meranie frekvencie v Hz; Meranie počtu motohodín; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 65 dB ; Ukazovateľ množstva paliva; Vybrané vlastnosti: USB výstup pre nabíjanie/napájanie zariadenia ;
| Menovitý výkon: | 3000 W |
| Maximálny výkon: | 3200 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 2 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Meranie frekvencie v Hz: | ![]() |
| Meranie počtu motohodín: | ![]() |
| Vinutie alternátora: | Meď |
| Zdvihový objem motora: | 149 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | |
| Priemerná spotreba: | |
| Objem palivovej nádrže: | 6 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 23.2 kg |
| Rozmery: | 500 x 300 x 450 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





