- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-4010/ISER-B 3500 W Dynamo
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-4010/ISER-B 3500 W Dynamo
- Kompletné špecifikácie
INVERTOROVÝ GENERÁTOR DY-4010/ISER-B 3500 W DynamoSkladom1 371,25 EUR1 114,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 3500 W ; Maximálny výkon: 4000 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 2 ks. - jednofázové ; Zabudovaný voltmeter; Stabilizácia napätia: Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) ; Frequency measurement in Hz; Measuring the number of engine hours; 12V DC výstup; Spustenie motora: Štartér alebo ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 75 dBA ; Ukazovateľ množstva paliva;
| Menovitý výkon: | 3500 W |
| Maximálny výkon: | 4000 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 2 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) |
| Frequency measurement in Hz: | ![]() |
| Measuring the number of engine hours: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 233 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Štartér alebo ručné - The starter is controlled by the radio remote control or the ignition switch on the fuel valve |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 75 dBA |
| Objem palivovej nádrže: | 12 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 39.7 kg |
| Rozmery: | 620 x 420 x 500 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách





