- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- INVERTOROVÝ GENERÁTOR F-3001/IS 2300 W FOGO
INVERTOROVÝ GENERÁTOR F-3001/IS 2300 W FOGO
- Kompletné špecifikácie
INVERTOROVÝ GENERÁTOR F-3001/IS 2300 W FOGOSkladom1 060,92 EUR862,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 2300 W ; Maximálny výkon: 2500 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 1 ks. - jednofázové ; Stabilizácia napätia: Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) ; 12V DC výstup; Spustenie motora: Ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 89 dBA ; Ukazovateľ množstva paliva;
| Menovitý výkon: | 2300 W |
| Maximálny výkon: | 2500 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 1 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | Invertor/striedač (zaisťuje úplnú stabilizáciu napätia) |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Zdvihový objem motora: | 122 cm3 |
| Typ motora: | Rato R 120-Vi 1valcový, 4taktný, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Ručné |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 89 dBA |
| Priemerná spotreba: | |
| Objem palivovej nádrže: | 4.5 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Rozmery: | 520 x 320 x 460 mm |
| Výrobca / Značka: | FOGO |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách






