- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODESkladom80,72 EUR65,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC / PC ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Typ optického konektoru: | SC / PC |
| Počet vlákien: | 1 ks. |
| Dosah prenosu: | 20 km - Jednovidový svetlovod |
| Podporované štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Port LAN: | 1 ks. (RJ-45. UTP/STP) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Optická vlnová dĺžka: | 1550 / 1310 nm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1.2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Rozmery: | 105 x 70 x 26 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Výrobca / Značka: | ULTIMODE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




