- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OMG2-SM
JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OMG2-SM
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OMG2-SMSkladom22,75 EUR18,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC / PC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
| Typ optického konektoru: | 2 ks. SC / PC |
| Počet vlákien: | 2 ks. |
| Dosah prenosu: | 20 km - Jednovidový svetlovod |
| Podporované štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z |
| Port LAN: | 1 ks. (RJ-45. UTP/STP) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Optická vlnová dĺžka: | 1310 nm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Rozmery: | 120 x 72 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





