- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- JEDNOVIDOVÝ MODUL GSFP-1310T-20-SMF DAHUA
JEDNOVIDOVÝ MODUL GSFP-1310T-20-SMF DAHUA
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MODUL GSFP-1310T-20-SMF DAHUASkladom118,70 EUR96,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
| Prenosové protokoly: | IEEE 802.3z 1000Base-FX |
| Druh vlákna: | Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 1 |
| Optické konektory: | LC / PC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 85 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




