- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- JEDNOVIDOVÝ MODUL GTS-SFP-2LCG
JEDNOVIDOVÝ MODUL GTS-SFP-2LCG
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MODUL GTS-SFP-2LCGSkladom11,00 EUR8,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
| Prenosové protokoly: | IEEE 802.3z 1000Base-FX |
| Druh vlákna: | 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2 x LC / PC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP / 1310 nm |
| Výkon vysielača: | -8 ... -3 dB |
| Citlivosť prijímača: | ≥ -22 dB |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.017 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




