- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP+20-1330/1270 ULTIMODE
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP+20-1330/1270 ULTIMODE
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP+20-1330/1270 ULTIMODESkladom27,29 EUR22,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 10 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Prenos typ BiDi/WDM (jedno optické vlákno), Kompatibilný s ULTIMODE, TP-LINK ;
| Prenosové protokoly: | IEEE802.3ae, SFF-8431 Rev.4.1, SFF-8472 Rev.4.4 |
| Druh vlákna: | Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Prenos: | max. 10 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 1 |
| Optické konektory: | LC / PC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP - 1330 / 1270 nm (Tx / Rx) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | ULTIMODE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




