- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP-405/3G ULTIMODE
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP-405/3G ULTIMODE
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP-405/3G ULTIMODESkladom11,76 EUR9,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 40 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
| Prenosové protokoly: | IEEE 802.3z 1000Base-FX |
| Druh vlákna: | 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 40 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 1 |
| Optické konektory: | LC / PC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP - 1550 / 1310 nm (Tx / Rx) |
| Vybrané vlastnosti: | Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | ULTIMODE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




