- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Kliešťové merače
- KLIEŠŤOVÝ MERAČ (OTVORENÉ SVORKY) UT-256B UNI-T
KLIEŠŤOVÝ MERAČ (OTVORENÉ SVORKY) UT-256B UNI-T
- Kompletné špecifikácie
KLIEŠŤOVÝ MERAČ (OTVORENÉ SVORKY) UT-256B UNI-TSkladom84,50 EUR68,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, , REL – režim relatívneho merania, Zmrazenie najvyššieho alebo najnižšieho údaju, Hold – zastavenie ukazovateľa merača, ;
| Meranie napätia DC: | 6 V ± (0.8% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (0.8% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (0.8% + 3) @ 0.1 V , 1000 V ± (1% + 5) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 6 V ± (1.2% + 5) @ 0.001 V , 60 V ± (1.2% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (1.2% + 3) @ 0.1 V , 750 V ± (1.5% + 5) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 A ± (2.5% + 5) @ 0.1 A |
| Meranie AC prúdu: | 200 A ± (2.5% + 5) @ 0.1 A |
| Meranie odporu: | 600 Ω ± (1.2% + 2) @ 0.1 Ω , 6 kΩ ± (1% + 2) @ 0.001 kΩ , 60 kΩ ± (1% + 2) @ 0.01 kΩ , 600 kΩ ± (1% + 2) @ 0.1 kΩ , 6 MΩ ± (1.2% + 2) @ 0.001 MΩ , 60 MΩ ± (1.5% + 5) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 60 nF ± (4% + 20) @ 0.01 nF , 600 nF ± (4% + 20) @ 0.1 nF , 6 µF ± (4% + 20) @ 0.001 µF , 60 µF ± (4% + 20) @ 0.01 µF , 600 µF ± (4% + 20) @ 0.1 µF , 6 mF ± (10%) @ 0.001 mF 60 mF @ 0.01 mF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 210 x 53 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






