- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Kliešťové merače
- KLIEŠŤOVÝ MERAČ ZEMNÉHO ODPORU A ZVODOVÉHO PRÚDU UT-275 UNI-T
KLIEŠŤOVÝ MERAČ ZEMNÉHO ODPORU A ZVODOVÉHO PRÚDU UT-275 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
KLIEŠŤOVÝ MERAČ ZEMNÉHO ODPORU A ZVODOVÉHO PRÚDU UT-275 UNI-TSkladom528,71 EUR429,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Zmrazenie najvyššieho alebo najnižšieho údaju, Hold – zastavenie ukazovateľa merača ;
| Meranie prúdu DC: | ![]() |
| Meranie AC prúdu: | 0 ... 99 mA ± (2.5% + 20 mA) @ 0.1 mA , 100 ... 299 mA (2.5% + 20 mA) @ 1 mA , 0.30 ... 2.99 A ± (2.5% + 0.1 A) @ 0.01 A , 3 ... 30 A ± (2.5% + 0.1 A) @ 0.1 A |
| Meranie odporu: | 0.01 ... 0.099 Ω ± (2% + 0.02 Ω) @ 0.001 Ω , 0.1 ... 0.99 Ω ± (2% + 0.02 Ω) @ 0.01 Ω , 1.0 ... 49.9 Ω ± (1.5% + 1 Ω) @ 0.1 Ω , 50.0 ... 99.5 Ω ± (2% + 0.5 Ω) @ 0.5 Ω , 100 ... 199 Ω ± (3% + 1 Ω) @ 1 Ω , 200 ... 395 Ω ± (10% + 5 Ω) @ 5 Ω , 400 ... 590 Ω ± (20% + 10 Ω) @ 10 Ω , 600 ... 1000 Ω ± (25% + 20 Ω) @ 20 Ω |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 4 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| Rozmery: | 304 x 104 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







