- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- KOLORIMETER DT-265
KOLORIMETER DT-265
- Kompletné špecifikácie
KOLORIMETER DT-265Skladom260,27 EUR211,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
detektor: Kremíková fotodióda RGB ; Pozorovateľ: Štandardný pozorovateľ CIE ;
| Napájanie: | Batéria Li-Ion, Nabíjanie cez port micro USB |
| Farebný systém: | CIELab, CIE XYZ, RGB |
| Merací kaliber: | Ø 8 mm |
| Podmienky osvetlenia: | 45 ° Difúzne osvetlenie |
| Zdroj svetla: | LED indikátor |
| detektor: | Kremíková fotodióda RGB |
| Pozorovateľ: | Štandardný pozorovateľ CIE |
| Čas trvania merania: | 1.5 s |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 40 °C / 0 ... 80 % |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| Rozmery: | 145 x 49 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




