- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Príslušenstvo optických vlákien
- KOMPLET NA UPÍNANIE OPTICKÝCH KONEKTOROV FOK-XKT14
KOMPLET NA UPÍNANIE OPTICKÝCH KONEKTOROV FOK-XKT14
- Kompletné špecifikácie
KOMPLET NA UPÍNANIE OPTICKÝCH KONEKTOROV FOK-XKT14Nie je skladom65,47 EUR53,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V sade: Merač optického výkonu, Nádoba na izopropylalkohol s praktickým dávkovačom, Optický rezák, Univerzálny stripper na vlákna, Stripper na ploché optické káble, Laserový tester optických káblov, ; Vybrané vlastnosti: Možnosť prípravy všetkých všeobecne používaných typov vlákien na zhotovenie zvaru ;
| Typ čidla: | InGaAs |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm / 980 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / 1650 nm |
| Rozsah merania výkonu: | 3 ... -70 dBm |
| Presnosť: | ± 5 % |
| Presnosť merania: | 0.01 dBm |
| Typ konektora: | FC, SC, ST |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) |
| Rozmery: | 190 x 100 x 48 mm |
Laserový tester optických káblov:
| Optická vlnová dĺžka: | 650 nm |
| Výkon na optickom výstupe: | 1 mW |
| Prevádzkový dosah: | max. 5 km |
| Prevádzkové režimy: | |
| Použitie: | Vizuálna lokalizácia poškodenia optického kábla |
| Typ konektora: | Univerzálny konektor 2.5mm |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) |
| Rozmery: | Ø 27 x 176 mm |
Všeobecné informácie:
| V sade: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.393 kg (celkom) |
| Rozmery: | 240 x 160 x 190 mm (rozmery tašky) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




