- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Optické spojky a rozvádzače
- KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO-2X2SC/DIN
KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO-2X2SC/DIN
- Kompletné špecifikácie
KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO-2X2SC/DINSkladom18,49 EUR15,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet líniových káblov: 2 ks. - 8 mm (max) ; Počet kaziet zvarov: 1 ; Vybrané vlastnosti: 2x SC - duplex / 2x LC - quad ; Zostava: Lišta DIN TS-35 ; Zamykanie na kľúč;
| Počet líniových káblov: | 2 ks. - 8 mm (max) |
| Počet kaziet zvarov: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Materiál prevedenia: | Kov |
| Farba: | RAL 7035 |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 84 x 73 x 36 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





