- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Laboratórne napájacie zdroje
- LABORATÓRNY ZDROJ UT-P3313-TFL-II UNI-T
LABORATÓRNY ZDROJ UT-P3313-TFL-II UNI-T
- Kompletné špecifikácie
LABORATÓRNY ZDROJ UT-P3313-TFL-II UNI-TSkladom126,26 EUR102,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah výstupného napätia napájacieho adaptéru: 0 V ... 30 V ; Rozsah výstupného prúdu zdroja: 0 A ... 3 A ; Výstupný výkon: 96 W ; Počet výstupov: 1 ;
| Rozsah výstupného napätia napájacieho adaptéru: | 0 V ... 30 V |
| Rozsah výstupného prúdu zdroja: | 0 A ... 3 A |
| Výstupný výkon: | 96 W |
| Rozlíšenie nastavení: | |
| Presnosť nastavení: | |
| Vlnenie a šumy: | |
| Súčiniteľ teploty: | |
| Doba odozvy: | < 100 µs |
| Počet výstupov: | 1 |
| Displej: | LED obrazovka - Dvojitý |
| Napájanie: | 230 V AC / 110 V AC - vyberané prepínačom |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / ≤ 85 % |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery: | 255 x 165 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





