- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Laserové diaľkomery
- LASEROVÝ DIAĽKOMER LM-70A UNI-T
LASEROVÝ DIAĽKOMER LM-70A UNI-T
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÝ DIAĽKOMER LM-70A UNI-TSkladom29,29 EUR23,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah merania: 70 m ; Kontinuálne meranie; Meranie poľa povrchu; Meranie objemu; Meranie odvesien; Meranie využívajúce Pytagorovu vetu; Meranie úseku; Funkcia pripočítania/odpočítania;
| Dosah merania: | 70 m ± (2mm+5x10-5D) |
| Kontinuálne meranie: | ![]() |
| Meranie poľa povrchu: | ![]() |
| Meranie objemu: | ![]() |
| Meranie odvesien: | ![]() |
| Meranie využívajúce Pytagorovu vetu: | ![]() |
| Meranie úseku: | ![]() |
| Meranie uhla: | ![]() |
| Meranie odchýlky od vodorovnej úrovne: | ![]() |
| Meranie odchýlky od zvislej úrovne: | ![]() |
| Funkcia pripočítania/odpočítania: | ![]() |
| Zapisovanie merania: | 99 skupín |
| Jednotka merania: | metre / stopy / palce |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Alkalické batérie AAA, 2 ks. (súčasť balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 112 x 50 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






