- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Laserové diaľkomery
- LASEROVÝ DIAĽKOMER + ZVINOVACÍ METER LM-40T UNI-T
LASEROVÝ DIAĽKOMER + ZVINOVACÍ METER LM-40T UNI-T
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÝ DIAĽKOMER + ZVINOVACÍ METER LM-40T UNI-TSkladom38,47 EUR31,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie LM-40T je laserový merač vzdialenosti s dosahom až 40 m so zabudovaným zvinovacím metrom s dĺžkou 5 m;
| Dosah merania: | |
| Kontinuálne meranie: | ![]() |
| Meranie poľa povrchu: | ![]() |
| Meranie objemu: | ![]() |
| Meranie odvesien: | ![]() |
| Meranie využívajúce Pytagorovu vetu: | ![]() |
| Meranie úseku: | ![]() |
| Meranie uhla: | ![]() |
| Meranie odchýlky od vodorovnej úrovne: | ![]() |
| Meranie odchýlky od zvislej úrovne: | ![]() |
| Funkcia pripočítania/odpočítania: | ![]() |
| Zapisovanie merania: | ![]() |
| Jednotka merania: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Alkalické batérie AAA, 2 ks. (súčasť balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 86 x 80 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






