- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Príslušenstvo optických vlákien
- LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-209-10 650 nm > 10 mW 8 ... 10 km TriBrer
LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-209-10 650 nm > 10 mW 8 ... 10 km TriBrer
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-209-10 650 nm > 10 mW 8 ... 10 km TriBrerSkladom20,54 EUR16,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Optická vlnová dĺžka: 650 nm ; Výkon na optickom výstupe: > 10 mW ; Prevádzkový dosah: 8 ... 10 km ; Typ konektora: Univerzálny ; Použitie: Vizuálna lokalizácia poškodenia optického kábla ; Napájanie: 2 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) ;
| Optická vlnová dĺžka: | 650 nm |
| Výkon na optickom výstupe: | > 10 mW |
| Prevádzkový dosah: | 8 ... 10 km |
| Typ konektora: | Univerzálny |
| Použitie: | Vizuálna lokalizácia poškodenia optického kábla |
| Prevádzkový režim: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Plast |
| Napájanie: | 2 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) (nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.048 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | Ø 30 x 180 mm |
| Výrobca / Značka: | TriBrer |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




