- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM1-MM KOMPLET TXRX
MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM1-MM KOMPLET TXRX
- Kompletné špecifikácie
MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM1-MM KOMPLET TXRXSkladom39,94 EUR32,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC / PC ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mbps ;
| Typ optického konektoru: | SC / PC |
| Počet vlákien: | 1 ks. |
| Dosah prenosu: | 2 km - Mnohovidový svetlovod |
| Podporované štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Port LAN: | 1 ks. (RJ-45. UTP/STP) |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100 Mbps |
| Optická vlnová dĺžka: | 1550 / 1310 nm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Rozmery: | 120 x 72 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




