- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM2-MM
MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM2-MM
- Kompletné špecifikácie
MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM2-MMSkladom19,73 EUR16,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC / PC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
| Typ optického konektoru: | 2 ks. SC / PC |
| Počet vlákien: | 2 ks. |
| Dosah prenosu: | 2 km - Mnohovidový svetlovod |
| Podporované štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z |
| Port LAN: | 1 ks. (RJ-45. UTP/STP) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Optická vlnová dĺžka: | 1310 nm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Rozmery: | 94 x 72 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




