- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MERAČ HLADINY HLASITOSTI UT-353 UNI-T
MERAČ HLADINY HLASITOSTI UT-353 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ HLADINY HLASITOSTI UT-353 UNI-TSkladom17,73 EUR14,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Hold – zastavenie ukazovateľa merača, Zápis hodnoty MAX / MIN, Automatické vypnutie merania po 5 min ;
| Rozsah merania hladiny hlasitosti: | 30 dB ... 130 dB ± 1.5 dB @ 0.1 dB |
| Vzorkovacia frekvencia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 31.5 Hz ... 8 kHz |
| Typ mikrofónu: | Kapacitný mikrofón : 1/2 " |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 150 x 52 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




