- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merače hrúbky laku
- MERAČ HRÚBKY LAKU GL-3S-UV PRODIG-TECH
MERAČ HRÚBKY LAKU GL-3S-UV PRODIG-TECH
- Kompletné špecifikácie
MERAČ HRÚBKY LAKU GL-3S-UV PRODIG-TECHSkladom57,56 EUR46,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Meranie hrúbky laku - oceľový plech, pozinkovaný oceľový plech, hliníkový plech ; Sonda: na kábli - 60 cm ; Rozlíšenie merania: 1 / 10 µm ; Rozsah meraní: 0 ... 2000 µm ; Pamäť: 200 meranie ;
| Použitie: | Meranie hrúbky laku - oceľový plech, pozinkovaný oceľový plech, hliníkový plech |
| Sonda: | na kábli - 60 cm |
| Rozlíšenie merania: | 1 / 10 µm (vyberie sa z ponuky) |
| Rozsah meraní: | 0 ... 2000 µm |
| Pamäť: | 200 meranie |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Systémové požiadavky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.144 kg |
| Rozmery: | 100 x 60 x 25 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, nemčina |
| Výrobca / Značka: | PRODIG-TECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





