- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merače hrúbky laku
- MERAČ HRÚBKY LAKU GL-SMART-8 PRODIG-TECH
MERAČ HRÚBKY LAKU GL-SMART-8 PRODIG-TECH
- Kompletné špecifikácie
MERAČ HRÚBKY LAKU GL-SMART-8 PRODIG-TECHSkladom64,53 EUR52,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Meranie hrúbky laku - oceľový plech, pozinkovaný oceľový plech, hliníkový plech ; Sonda: zabudovaná ; Rozlíšenie merania: 10 µm ; Rozsah meraní: 0 ... 2000 µm ; Podpora mobilných telefónov: aplikácia GL-SMART ; Vybrané vlastnosti: Rozhranie Bluetooth ;
| Použitie: | Meranie hrúbky laku - oceľový plech, pozinkovaný oceľový plech, hliníkový plech |
| Sonda: | zabudovaná |
| Rozlíšenie merania: | 10 µm |
| Rozsah meraní: | 0 ... 2000 µm |
| Pamäť: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | aplikácia GL-SMART |
| Systémové požiadavky: | Android 6.0 alebo novší |
| Vybrané vlastnosti: | Spolupráca s aplikáciou GL-SMART : |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| Rozmery: | 104 x 60 x 25 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | PRODIG-TECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





