- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-526 UNI-T
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-526 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-526 UNI-TSkladom252,07 EUR204,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Automatická zmena meracích rozsahov; Vybrané vlastnosti: Automatická identifikácia napätia AC/DC, ; Napájanie: 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Meranie odporu: | |
| Presnosť merania: | 0.05 MΩ ... 500 MΩ ± (5% + 5) |
| Napätie otvoreného obvodu: | Skúšobné napätie + 10 % |
| Intenzita testovacieho prúdu: | 0.9 mA ... 1.1 mA |
| Intenzita skratového prúdu: | < 1.8 mA |
| Meranie napätia AC: | 0 V ... 440 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | 0 V ... 440 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie malých odporov: | 0.01 Ω ... 2000 Ω ± (2% + 5) |
| Meranie frekvencie: | 20 Hz ... 100 Hz - len pre účely porovnania |
| Test prúdových chráničov RCD: |
|
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 150 x 100 x 71 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





