- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-582+ UNI-T
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-582+ UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE + TESTER RCD UT-582+ UNI-TSkladom154,44 EUR125,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Automatická zmena meracích rozsahov; Napájanie: 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Meranie napätia AC: | 30 V ... 600 V ± (3% + 3) @ 1 V |
| Meranie frekvencie: | 45 Hz ... 65 Hz - zobrazované frekvencie majú ilustratívny charakter |
| Test prúdových chráničov RCD: |
|
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.380 kg |
| Rozmery: | 160 x 100 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





